PARTNERZY

Weber

Weber to firma działająca na rynku budowlanym od ponad stu lat. Jesteśmy jej autoryzowanym dystrybutorem. Produkty Weber to przede wszystkim kleje, posadzki, jastrychy, izolacje, płynne folie, zaprawy, tynki, żywice itp. Weber posiada 2 fabryki wytwarzające gotowe mieszanki budowlane (znajdujące się w Gdyni i Górze Kalwarii ) oraz terminale logistyczne wraz z centrami barwienia.

Wurth

Grupa Würth jest globalnym liderem w swojej branży, czyli handlu materiałami montażowymi i mocującymi. W chwili obecnej grupa obejmuje ponad 400 spółek w ponad 80 krajach i zatrudnia około 77 000 pracowników. 

Sig

Firma SIG plc rozpoczęła działalność prawie 60 lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie mieści się jej główna siedziba. Firma współpracuje ze znanymi producentami materiałów budowlanych o światowej renomie. Produkty są dostosowane do wszelkiego typu inwestycji, począwszy od domków jednorodzinnych, prestiżowe zabytki, obiekty użyteczności publicznej itp.

ecoABM

ecoABM to współpracująca z nami firma, jej mniejszy oddział. Firma ecoABM zajmuje się mniejszym wykonastwem takim jak: dachy płaskie, panele słoneczne, prace fundamentowe, obiekty małej architektury, altanki, garaże, wiaty, baseny, elewacje, systemy irygacyjne, konserwacja zabytków i dystrybucja chemii budowlanej. ecoABM z wielką jakością i pasją wykonują nasze pomniejsze zlecenia.

Archi+

Archi+ to firma będąca na rynku od 2002 skupiająca się na różnych aspektach projektowania architektonicznego. Archiplus zrzesza architektów oraz inżynierów. Pozostały trzon kadry stanowi grupa doświadczonych architektów gwarantujących wysoki poziom oferowanych usług. Współpracując z Archi+ mamy pewność, że wykonywane budynki są zaprojektowane perfekcyjnie, zgodnie z najnowszymi trendami.

Konstruktor

Konstruktor to wiodąca firmy na rynku inżynierskim. Stale współpracujemy z Konstruktorem pozyskując od firmy projekty konstrukcyjne z najwyższym dbaniu o detale. Konstruktor brał udział w największych projektach w Białymstoku, co daje gwarancję na projekty solidne i co najważniejsze – bezpieczne dla nas wykonawców i dla naszych Klientów.